Книгата наистина ми хареса. Рядко чета нещо наистина толкова откровено за света на корпоративните адвокати, а и защо само за тях - за много млади хора с престижни професии, които заплащат този престиж със съсипващ ритъм на живот. Истината и само истината - и за лицемерието, и за фалша, и за липсата на личен живот, и за самотата в света на тези хора. Струва ли си наистина всичко това? Този въпрос си задава автора и решава за себе си че отговорът е не. И избира любовта. Красив финал, съвсем по италиански :-)
P.S. Преводът е чудесен.

