Историята разказва за вдъхновяващия, и изпълнен с много пречки, път към осъществяването мечтите на четири младежа на изкуството - Нора, Андрей, Маги и Иво. "Само хора на изкуството могат да разберат други хора на изкуството", и именно това успяват да направят! Въпреки различията помежду си, въпреки собствените си демони, въпреки всичко, те успяват да си помогнат и да постигнат тъй желаното величие! История за саможертвата за постигането на мечтите ни! Защото "Всички ние сме мечти!"
Наистина историята е много интересна и препоръчвам да се прочете!

