| Издател | Планини |
| Брой страници | 210 |
| Година на издаване | 2023 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 235 грама |
| Размери | 13x20 |
| ISBN | 9786199203453 |
| Баркод | 9786199203453 |
| Категории | Романи и повести. Български, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
Той е Тони Кис. Защото обича да бъде целуван и да целува.
Висок, строен, смугъл и много богат. Достатъчно богат, за да купи всеки от хотелите, в които отказват да го настанят. Във ваканционно настроение Тони се оказва на доброто старо Черноморие, в разгара на сезона, без предварителна резервация, настроен единствено да се забавлява. Посреща утрото на хипарска нощ в случаен къмпинг, загледан в прекрасния силует на момиче, което се бори с вълните. Наслаждава се на изящните й движения до момента, в който не осъзнава, че се опитва да се удави.
Джули.
Спасява я и попада във вихъра на сложна игра на страст, отвличания и любовен многоъгълник, от която бива изхвърлен, употребен и ненужен.
Всеки друг, но не и Тони Кис. Възмездието е ястие, което той сервира елегантно, с усмивка, до края верен на мотото си – „Все пак бях тук, за да се забавлявам”.
Забавна, лятна и стилна история за взаимна нежност, шумни партита, криптосхеми, акции, предателства и прошка, в която женската красота и интелект са разкошната причина за всичко.
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]